404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

5 HAZİRAN DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ KUTLAMALARI BAŞLADI


Vali Süleyman Tapsız, 5 Haziran Dünya Çevre Günü Kapsamında Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Heyetini Makamında Kabul Etti. 
 
05 Haziran 2017 Cuma günü Valilik Makamında gerçekleşen ziyarete; Çevre ve Şehircilik İl Müdür Vekili Türkmen Hacıhaliloğlu ve müdürlük personeli katıldı. 
 
Vali Tapsız ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek yaptığı konuşmasında; “Çevre konusunda unutmamamız gereken şey yaşamak için doğanın insana değil, insanın yaşamak için temiz bir doğaya ihtiyaç duyduğu gerçeğidir. Çevreye verilen her zarar hem bizleri hem de gelecek nesilleri etkileyecektir. Çevre kirliliğinin dünyamızı tehdit ettiği bir dönemde, gelecek nesillere sağlıklı ve temiz bir çevre bırakabilmek için tüm kamu kurum ve kuruluşlarına ve vatandaşlarımıza önemli görevler düşmektedir” dedi. 
 
Çevrenin bize geçmiş kuşaklardan kalan bir miras değil, gelecek kuşaklara bir emanet olduğu gerçeğini hatırlatan Vali Tapsız, “Gelecek kuşaklara daha yeşil, daha yaşanabilir bir dünya bırakacağımız inancıyla  Dünya Çevre Günü’nü kutluyor, bütün vatandaşlarımıza güzel, temiz bir çevrede, mutlu ve sağlıklı bir yaşam diliyorum” dedi.
 
Ziyaret, Vali Tapsız’a çiçek takdim edilmesi ve toplu hatıra fotoğraf çekimi ile sona erdi. Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN