404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

77 KURSİYER SERTİFİKALARINI ALDILAR


02-03 HAZİRAN 2017 IAAF ÇOCUK ATLETİZM SEMİNERİ ERMENEK, kapsamında; ilçemizden katılan 77 kursiyer öğretmenlerimizin sertifika töreni gerçekleştirildi.

Katılımcılar tarafından çok beğenilen seminerin sonunda, sertifikaları Ermenek İlçe Kaymakamımız Sayın Mesut TABAKCIOĞLU, Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Hayati Kısacık, Ankara Üniversitesi IAAF Çocuk Atletizm Kurulu Üyesi Sayın Prof.Dr Perican Bayar, IAAF Çocuk Atletizm Kurul Üyesi Sayın Cahit Kuran tarafından alan kursiyerleri tebrik edip, aldıkları belgelerle yapacakları çalışmalarda Türk Atletizmi adına başarılar dilerken, seminerin gerçekleşmesinde emeği olan Türkiye Atletizm Federasyonu Çocuk Atletizmi Kurulu Başkanımız Necdet Ayaz hocamıza ve değerli ekibine teşekkür ediyoruz…02 HAZİRAN 2017…,İAAF Çocuk Atletizmi KARAMAN / ERMENEK Seminerindeydi. Ermenek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ev sahipliğinde,Türkiye Atletizm Federasyonu Çocuk Atletizmi Koordinatörlüğünce organize edilen seminer,77 kursiyer katılımı ile (02-03 haziran 2017) gerçekleştirildi.İlk gün teorik bölümün ardından yapılan ve geleceğin başarılı, küçük sporcu adaylarının katılımıyla çoşkulu geçen uygulama kısmı,Çocuk Atletizmi Koordinatörümüz Sayın Necdet AYAZ’ın çocuklara sertifika dağıtımı ile sonlandı.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN