404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

ATLETİZM SEMİNERİNDE 1. GÜN


ERMENEK, 02 Haziran 2017 Tarihinde İlçemizde IAAF Çocuk Atletizm Seminerinde 1. gün seminerinde Eğe Üniversitesi Yrd.Doç.Dr Ercan HASLOFÇA 77 sınıf ve anaokulu öğretmenlerine ilçemiz Ahmet Keleşoğlu Kültür Merkezinde " Çocuklarda Fizyolojik Farklılıklar ve Antrenmana Geçişte Uyum" konusunu anlatmışlardır.
Uzman Doktor Doç.Dr Adnan HAŞİMİ hocamız 77 sınıf ve anaokulu öğretmenlerine ilçemiz Ahmet Keleşoğlu Kültür Merkezinde " Madde Bağımlılığı ve Çocuklar" konusunu anlatmışlardır. 
Ankara Üniversitesi Prof.Dr. Perican Bayar hocamız 77 sınıf ve anaokulu öğretmenlerine ilçemiz Ahmet Keleşoğlu Kültür Merkezinde " Sporda Çocuklara Psikolojik Yaklaşım" konusunu anlatmışlardır.

Türk Spor Yazarı, Yorumcusu ve A SPOR spor yorumcusu Öğretim Görevlisi Sayın Haldun Domaç hocamız 77 sınıf ve anaokulu öğretmenlerine ilçemiz Ahmet Keleşoğlu Kültür Merkezinde " FAİR PLAY" konusunu anlatmışlardır.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN