404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

BAŞKAN ÇALIŞKAN: “ŞEHRİN HER KÖŞESİNE HİZMET GÖTÜRÜYORUZ”

    

        Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Piri Reis Mahallesi ve Çeltek Mahallesi’ne yapılan yeni park alanlarını ve yapımı devam eden çalışmaları gezdi.
    
        Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Piri Reis ve Çeltek Mahallesi’ne yeni yapılan iki parkta incelemelerde bulundu. Daha sonra Osmangazi Mahallesi’nde yapımı devam eden Hanımlar Spor ve Kültür Merkezi inşaatında incelemeler yapan Başkan Çalışkan, son olarak Fuar ve Kongre Merkezi’ndeki çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.
    
        Çalışma alanlarını inceleyen Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’a AK Parti İl Başkanı Nazmi Ünlü ve Belediye Meclis Üyesi Beytullah Karakaş da eşlik etti.  
    
        Çalışmaların plan ve programlara uygun biçimde devam ettiğini söyleyen Başkan Çalışkan: “Başladığımız işlerin bir an evvel hizmete sunulması için büyük gayret gösteriyoruz. Şehrin dört bir tarafında hem kamuya ait yatırımlar hem de belediyemizin yol, alt yapı ve çevre düzenleme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Bizler de bu hizmetlerin en kısa sürede tamamlanması için planlamalar yapıyoruz. Piri Reis ve Çeltek Mahallesi’ne, vatandaşlarımızın hem keyifle oturabilecekleri hem de oyun ve spor alanından yararlanabilecekleri çok güzel iki adet park kazandırdık. Karaman Belediyesi olarak özellikle hanımlara yönelik gerçekleştirdiğimiz birçok proje var. Onlardan bir tanesini de Osmangazi Mahallesi’nde hayata geçiriyoruz. Burada inşa ettiğimiz hanımlar spor ve kültür merkezinde, bu bölgede ikamet eden hanım kardeşlerimiz, spor ve kültürel aktiviteler yaparak, kurslar ve dersler alarak önemli faaliyetlerde bulanacaklar. Şehrin her köşesine hizmet götürme gayretindeyiz ve ona göre çalışıyoruz. Ürettiğimiz her proje vatandaşlarımızın huzuru, mutluluğu ve daha güzel bir Karaman içindir” dedi.
   

  
  
  
  
  
  
  
  
 Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN