404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

BULGURCU'NUN BAYRAM MESAJIBaşyayla Belediye Başkanı Şerafettin Bulgurcu yayınladığı mesajda; "Rahmet ve bereket ayı Ramazan'ı tüm fazileti ve feyzi ile geride bırakmaya hazırlanırken, birlik ve beraberlik içerisinde bir bayramı daha milletimizle beraber yaşamanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Ramazan Bayramının aramızdaki kardeşlik bağlarını güçlendirmesine, toplum olarak nice Bayramlara erişmemize vesile olmasını temenni eder, Bayramların sadece milletimiz için değil, İslâm Âlemi başta olmak üzere bütün dünyaya huzur ve barış getirmesini dilerim.
Başımın tacı Başyayla Halkımın, tüm gönül dostlarımın, tüm İslâm Âleminin Ramazan Bayramını kutlar, en derin sevgi ve saygılarımı sunarım. Huzurlu, refah, bolluk içerisinde daha nice Bayramlar diliyorum." dedi.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN