404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ÇALIŞKAN'DAN TAZİYE MESAJI "MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN"


Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, dün akşam saatlerinde Şırnak'ın Şenoba ilçesinde meydana gelen helikopter kazası sonucu şehit olan askerlerimiz için bir taziye mesajı yayımladı.

        
Başkan Ertuğrul Çalışkan mesajında şunları kaydetti; " Şırnak'ın Şenoba İlçesi'nde dün meydana gelen helikopter kazası sonucu, bölgedeki operasyonları komuta eden üst rütbeli askerlerinde aralarında bulunduğu 13 vatan evladımızın şehit olmuştur. Hain terör örgütleri ile topyekun mücadele ettiğimiz bir zamanda yaşanan elim kaza sonucu kaybettiğimiz vatan evlatlarımızın derin üzüntüsünü kalbimizde yaşıyoruz. Terörle mücadelede son aylarda çok büyük başarılar elde etmemizi sağlayan bu askerlerimizin kahramanlıklarını, ülke ve millet olarak asla unutmayacağız.
 
        Şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet niyaz ediyor; şehitlerimizin ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetlerimize ve aziz milletimize başsağlığı, sabır ve metanet diliyorum Milletimizin başı sağolsun."
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN