404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

ÇOCUK ATLETİZM SEMİNERİ


KAYMAKAMLIK ZİYARETİ 
ERMENEK, IAAF ( Uluslararası Atletizm Federasyonları Birliği ) Türkiye Atletizm Federasyonu Çocuk Atletizmi Koordinatörü Sayın Necdet AYAZ ve ekibi 02 Haziran 2017 de Ermenek ilçemizde Ermenek Kaymakamımız Sayın Mesut TABAKCIOĞLU'NU makamında böyle bir organizasyona ev sahipliklerinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulunmuşlardır. Ziyarete Rekortmen Milli Atletlerimiz Mirza EGELİ, Serment TİMURLENK ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür V. İsmet KIRINDI, Atletizm antrenörü Melihşah katman katılmışlardır. IAAF Çocuk Atletizm Koordinatörümüz Sayın Necdet AYAZ hocamız Kaymakamımıza teşekkür hediyelerini vermişlerdir. Ermenek Ermenek Kaymakamliği mıza hediyelerinden dolayı IAAF Çocuk Atletizm Koordinatörümüz Sayın Necdet Ayaz hocamız ve ekibi çok mutlu olduklarını ifade etmişlerdir. Organizasyon için gösterdikleri ilgi ve alaka için çok memnun oldukları dile getirmişlerdir.
BELEDİYE BAŞKANLIĞI ZİYARETİ 
ERMENEK, IAAF ( Uluslararası Atletizm Federasyonları Birliği ) Türkiye Atletizm Federasyonu Çocuk Atletizmi Koordinatörü Sayın Necdet AYAZ ve ekibi 02 Haziran 2017 de Ermenek ilçemizde Ermenek Belediye Başkanımız Sayın Uğur Sözkesen 'i makamında böyle bir organizasyona ev sahipliklerinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulunmuşlardır. Ziyarete Rekortmen Milli Atletlerimiz Mirza EGELİ, Serment TİMURLENK ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür V. İsmet KIRINDI VE Atletizm antrenörü Melihşah katman katılmışlardır. IAAF Çocuk Atletizm Koordinatörümüz Sayın Necdet AYAZ hocamız Belediye Başkanımıza teşekkür hediyelerini vermişlerdir. Belediye Başkanlığımızın hediyelerinden dolayı IAAF Çocuk Atletizm Koordinatörümüz Sayın Necdet Ayaz hocamız ve ekibi çok mutlu olduklarını ifade etmişlerdir. Organizasyon için gösterdikleri ilgi ve alaka için çok memnun oldukları dile getirmişlerdir.
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ 
ERMENEK, IAAF ( Uluslararası Atletizm Federasyonları Birliği ) Türkiye Atletizm Federasyonu Çocuk Atletizmi Koordinatörü Sayın Necdet AYAZ ve ekibi 02 Haziran 2017 de Ermenek ilçemizde Ermenek İlçe Milli Eğitim Müdür V. ve Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdür V. Sayın Ismet Kirindi 'yı makamında böyle bir organizasyona ev sahipliklerinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulunmuşlardır. Ziyarete Rekortmen Milli Atletlerimiz Mirza EGELİ, Serment TİMURLENK ve Atletizm Antrenörü Melihşah KATMAN katılmışlardır. IAAF Çocuk Atletizm Koordinatörümüz Sayın Necdet AYAZ hocamız Ismet Kirindi hocamıza teşekkür hediyelerini vermişlerdir. IAAF Çocuk Atletizm Koordinatörümüz Sayın Necdet Ayaz hocamız ve ekibi çok mutlu olduklarını ifade etmişlerdir. Organizasyon için gösterdikleri ilgi ve alaka için çok memnun oldukları dile getirmişlerdir.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN