404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

DEVLET ERKANIMIZ ŞEHİT AİLELERİNE TAZİYEDE BULUNDU


Şehit Özel Harekat Polis Memuru Muhammed Ali Mevlüt Dündar’ın cenazesine katılmak üzere ilimize gelen Kalkınma Bakanı Lütfü Elvan Valilik ziyaretinin ardından Dündar ve Küçük ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.
 
Vali Fahri Meral, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Karaman Milletvekili Recep Konuk, Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’ın da eşlik ettiği ziyarette ilk olarak şehit Oğuzhan Küçük’ün ailesine taziye ziyaretinde bulunan Bakan Elvan, üzüntülerini dile getirirken şehidin babası ve kardeşine sarılarak; “Devlet olarak her daim yanınızdayız. Askerlerimiz kararlı mücadeleler sergiliyor, terörün kökünü kazıyacağız” dedi
 
Şehidin babası Alaaddin Küçük ise inanıyoruz, bu bayrak, bu inanç biz de olduğu sürece bizi yıkamazlar diyerek vakarlı bir duruş sergiledi.
 
Bakan Elvan, Vali Meral ve Milletvekilleri daha sonra Şehit Dündar’ın ailesini ziyaret ederek, burada taziye çadırında şehidin akrabaları ve komşularıyla tek tek tokalaşarak başsağlığı temennisinde bulundular.
 
Şehit Dündar’ın kardeşlerine sarılarak onların hüzünlerine ortak olan Bakan Elvan; “Şehitlik Peygamberlik mertebesinden sonra en yüce mertebedir. İnşallah Uhud Şehitleri ve Çanakkale Şehitleri ile bir arada olurlar. Allah rahmet eylesin, şehidimizin ruhu şad olsun” dedi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN