404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

GHSİM’DEN POLİS OLMAK İSTEYEN GENÇLERE DESTEK DEVAM EDİYOR


Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, polislik sınavına girecek Karamanlı gençleri ücretsiz olarak açtığı kursla fiziki yeterlilik sınavlarına hazırlamaya devam ediyor.
Karaman’da polis olmak isteyen gençlere açtığı ücretsiz kurslarla destek veren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ücretsiz kurslarına bir yenisini daha ekleyerek Polis Meslek Yüksek Okulu (PMYO) sınavlarına girecek Karamanlı gençlere desteklerini sürdürüyor.
Atatürk Spor Kompleksi Kazım Karabekir Spor Salonu’nda hafta içi her gün 13.00-15.00 saatleri arasında devam eden kurslara gençler büyük ilgi gösteriyor.
Karamanlı gençleri POMEM ve PMYO fiziki yeterlilik sınavlarına ücretsiz bir şekilde hazırladıklarını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, Karamanlı gençlere polis olma yolunda her türlü desteği vermeye devam edeceklerini belirtti.
Kurslara düzenli bir şekilde devam eden gençlerin POMEM fiziki yeterlilik sınavlarında başarı sağladığını vurgulayan Kısacık, “Yaklaşık bir ay önce başlattığımız POMEM hazırlık kursumuz antrenörlerimiz eşliğinde devam ediyor. Gerçek parkurun aynısını kurduğumuz salonumuzda ilk grupta sınava giren gençlerimiz büyük ölçüde başarı sağladı.  Gençlerimizin başarılarıyla bizlerde mutlu oluyoruz. Şuanda PMYO sınavlarına hazırlanan gençlerimiz içinde ücretsiz kurs açtık. Kursumuz yaklaşık bir ay boyunca gençlerimizin hizmetinde olacak. Gençlerimiz yeter ki istek ve taleplerini bizlere iletsin, bizimle paylaşsın. Bizler gençlerimize hizmet için buradayız. İnşallah hayalleri peşinde koşan gençlerimize bizlerde bir nebze olsun yardımcı oluruz ve polis olma isteklerine ücretsiz kurslarımızla destek sağlarız” dedi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN