404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

“HİSAPP” UYGULAMASI İLE SPOR ARTIK HER YERDE


Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu işbirliğinde hayata geçirilen HisApp uygulaması ile spor yapmamak için üretilen bahaneler artık tarih oluyor.
Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Herkes İçin Spor Federasyonu işbirliğinde hayata geçirilen HisApp uygulaması ile sporda yeni bir dönem başlıyor. Spor yapmamak için üretilen bahaneler artık tarih olurken uygulama ile günün her anında spor yapma imkanı sunuluyor.
Gençlik ve Spor Bakanlığında düzenlenen tanıtıma Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın, Bakanlık Müsteşarı Faruk Özçelik ve Herkes İçin Spor Federasyonu (HİS) Federasyonu Başkanı Yasin Bölükbaşı katıldı.   
Uygulama, yaşam tarzınıza uygun egzersizleri sizler için planlarken, bulunduğunuz ortama göre seçtiğiniz egzersiz seçenekleri ile sporu her zaman ve her yerde yapma imkanı sunuyor. HisApp, App Store ve Google Play'den ücretsiz olarak indirilebilecek.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN