404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

KALKINMA BAKANI LÜTFİ ELVAN'DAN ŞEHİT AİLELERİNE TAZİYE ZİYARETİ


        Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Karaman'da şehit ailelerine taziye ziyaretinde bulundu. Elvan, "Bizim mücadelemiz hem PKK terör örgütüne, hem DEAŞ'a hem de FETÖ'ye ve diğer terör örgütlerine yöneliktir” dedi. 

        Bakan Elvan, Hakkari’de teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Özel Harekat Polisi Muhammed Ali Mevlüt Dündar’ın cenaze törenine katılmak üzere Karaman’a geldi. Cenaze töreninin ardından Karaman Valiliğini ziyaret eden Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, burada açıklamalarda bulundu. Bakan Elvan açıklamasında, “Bu acılı günümüzde elbette Karaman’ı ziyaret etmek istemezdik ama maalesef bugün bir şehidimizi daha ebediyete uğurladık. Allah rahmet eylesin. Gerçekten bir taraftan Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, en üst düzeydeki subayımızdan erine varıncaya kadar, bir taraftan da emniyet mensuplarımız yoğun bir şekilde terörle mücadeleyi sürdürüyor. Bu teröristlerin inlerine teker teker girip bunları yok ediyoruz. İnşallah bu terör belasından da kurtulacağız. Burada şunu da ifade etmem gerekiyor. Özellikle son yıllarda Ortadoğu'da değişik küresel terör örgütleri kullanılarak birilerinin belirli kazanımlar elde etmeye çalıştıklarını da görüyoruz. Bizim mücadelemiz hem PKK terör örgütüne, hem DEAŞ'a hem de FETÖ'ye ve diğer terör örgütlerine yöneliktir. Küresel terörle ve destekçileriyle mücadele etmeye devam edeceğiz. Allah'ın izniyle terörün kökünü de kurutacağız” dedi.

        Bakan Elvan, Valilik ziyaretinin ardından ilk olarak iki gün önce şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Oğuzhan Küçük'ün Zembilli Ali Efendi Mahallesi’ndeki baba ocağını ziyaret etti. Burada baba Alaaddin Küçük, tarafından karşılanan Bakan Elvan, bir süre oturarak aileye başsağlığı diledi. Bakan Elvan, daha sonra bugün toprağa verilen özel harekat polisi Muhammed Ali Mevlüt Dündar’ın Koçak Dede Mahallesi’ndeki evine gitti. Burada şehidin yakınları ile kucaklaşan Elvan, aileye başsağlığı dileklerinde bulundu.

        Taziye ziyaretlerinin ardından Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Karaman Belediyesine geçti. Burada Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’dan yatırımlar hakkında bilgiler aldı.


  
  
  
  
  
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN