404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KMÜ REKTÖRÜ AKGÜL’DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, Hakkari'nin Şemdinli ilçesi Tekeli üs bölgesine PKK'lı teröristlerce Kuzey Irak’tan düzenlenen havan saldırısında şehit düşen Karamanlı Piyade Sözleşmeli Er Oğuzhan Küçük’e Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diledi.
Rektör Akgül, terör örgütü PKK’nın bu topraklar üzerindeki hain emellerine asla ulaşamayacağını belirterek şunları dile getirdi: “Sistematik bir şekilde devletimizin varlığına ve ülkemizin bütünlüğüne kast eden terör örgütü PKK, milletimizin metanetli duruşu ve görevini canı pahasına layıkıyla yerine getiren kahraman vatan evlatlarımız sayesinde emellerine hiçbir zaman ulaşamayacak; daha önce de topraklarımızda gözü olan pek çok hain yapı gibi tarihten silinip gidecektir. Şahsım ve Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi ailesi adına, milletimizin örgütlü silahlı yapılar karşısındaki kararlı mücadelesine destek veren tüm güvenlik güçlerimizi ve vatansever halkımızı tebrik ediyor, milletimizin bu mücadelelerden daha da güçlenerek çıkacağına inanıyorum. Bu vesileyle dünkü saldırıda şehit olan hemşehrimiz Oğuzhan Küçük’e Allah’tan rahmet diliyorum. Şehidimizin ailesi ve yakınlarının, tüm Karaman halkının ve milletimizin başı sağ olsun.”
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN