404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

REKTÖR AKGÜL’DEN ŞEHİT DÜNDAR İÇİN TAZİYE MESAJI


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, Hakkari’nin Oğul köyü kırsal alanında devam eden operasyon esnasında göğsünden yaralanarak hastanede şehit olan Karamanlı Özel Hareket Polisi Muhammed Ali Mevlüt Dündar'a Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diledi.
Rektör Akgül, aynı zamanda 15 Temmuz Gazisi olan Şehit Muhammed Ali Mevlüt Dündar'ın vatan için verdiği mücadelenin yarıda kalmayacağının altını çizerek, "Vatanımızın birlik ve bütünlüğünü, milletimizin bekasını hedef alan eli kanlı örgütler, vatan için gözünü kırpmadan canını feda eden kahraman evlatlarımızın ve vatansever halkımızın yılmaz mücadelesi karşısında asla amaçlarına ulaşamayacaklar, memleketimizin her bir ferdi bu mücadelede üzerine düşeni yapacaktır. Şehitlerimizin gözü arkada kalmasın. Bu vesileyle, Şehidimiz  Muhammed Ali Mevlüt Dündar'ın ailesi ve yakınlarına, tüm Karaman halkına ve milletimize başsağlığı dilerim." dedi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN