404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

SAADET PARTİSİ TEŞKİLATI BAYRAM TEBRİĞİ


Saadet Partisi GİK üyesi ve Karaman İl Başkanı Şaban Şahin Ramazan bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
Mesajında İslam âleminin Ramazan bayramını tebrik eden Başkan Şahin; “Rahmet ve Bereketin yeryüzünü kapladığı Mübarek Ramazan ayını geride bırakmanın hüznü ve Ramazan bayramına kavuşmanın sevincini yaşıyoruz. Tüm İslam âleminin Ramazan bayramı mübarek olsun. Bayramın 2. Günü olan Pazartesi günü saat 10.00’da Parti binamızda bir bayramlaşma programı icra edeceğiz.” dedi.
Bayramlaşma programına tüm halkımızı davet eden Şahin, İslam coğrafyasının içinde bulunduğu duruma da dikkat çekerek “Gönül isterdi ki bayramlar büyük bir sevinç ve coşku içinde yaşansın. Dünyadaki tüm çocuklar mutluluk içinde aileleri ile beraber gülsün oynasın. Ancak ne yazık ki son yıllarda olduğu gibi bu bayramda da özellikle İslam coğrafyasında birçok çocuk ailesinin hasretini yaşayacak. Birçok Müslüman evinden toprağından ayrı ve birçokları umut yolculuğunda ve yine birçokları da bombaların gölgesi altında kan ve gözyaşı içinde geçirecek bayramı. İslam coğrafyasının içinde bulunduğu bu kaos ortamı, Küresel emperyalizmin Siyonist emeller uğruna İslam coğrafyasında uyguladığı soykırım Ramazan bayramına kavuşma sevincimizi gölgeliyor. Yine bir bayramı bayram gibi yaşayamıyoruz.” dedi.
İslam coğrafyasında yıllardır kan ve gözyaşının yanı sıra sistematik bir ifsat çalışmasının yapıldığını belirten Şahin, mesajını şöyle bitirdi. ”Bu bayramda da dini ve milli değerlerimize açıkça saldırılmaktadır. İşte sapkınların, Lut kavminin çocukları LBGT üyelerinin Müslümanların onurunu ayakaltına alan onursuz programları, Almanya’daki kilisede oluşturulan sözde camide kılınan sözde namaz… Müslümanlar olarak kendimize soralım. Batının bu ifsat çalışmalarına karşı hiç bir şey yapamayışımız, dik duramayışımız neden? Neden ve nasıl Allah’ın(C.C.) ipine sımsıkı sarılmak yerine ondan uzaklaşıyoruz? Bu gidiş nereye? Her Müslümanın bu soruları kendisine sorması lazım ve kendi muhasebesini yapması lazım. Artık Müslüman Ülkeler olarak bizi ayrıştıran, parçalayıp küçük lokmalar haline getiren politikaları terk edip bütünleşmemiz ve Batının tüm bu saldırılarına karşı tek vücut halinde karşı koymamız lazım. Artık Allah’ın(C.C.) ipine sımsıkı sarılmamız lazım. Hasbi olarak Rabbimizden umudumuzu asla kesmeden İslam nurunun yeryüzünü kapsaması için var gücümüzle çalışmamız lazım. İşte bu duygu ve düşüncelerle Tüm İslam âleminin Mübarek Ramazan bayramını tekrar tebrik ediyor, bu Bayramın birlik ve dirliğimize vesile olmasını, Adil bir Dünya’nın kurulmasını ve İslam’ın yeniden yeryüzüne hâkim olmasını Rabbimizden niyaz ediyoruz. Allah’a emanet olunuz. Selam ve Dua ile.”  

Saadet Partisi Karaman Kadın Kolları Başkanı Havva Şahin Ramazan Bayramı'nı kutladı.Havva Şahin bayram nedeniyle yayımladığı kutlama mesajında, Türkiye için birlik, bölge için istikrar, insanlık için de barış ve huzur dolu bir dünya diledi.

Bayramda coşkularının yarım, sevinçlerinin ise eksik olduğunu vurgulayan Şahin

, "Çünkü İslam dünyasından gelen canhıraş feryatlar, kesif dumanlar sevinçlerimize gölge düşürüyor. Yüreklerimiz, Doğu Türkistanlı, Arakanlı, Filistinli, Yemenli, Libyalı kardeşlerimizin acısıyla dolu" ifadesini kullandı.

Herkesin barış ve huzur içinde yaşadığı adil bir dünyayı kurmanın mümkün olduğunu değerlendiren Şahin, şunları kaydetti:

"Müslümanların birlik ve kardeşlik içinde yaşadığı bir birlikteliği sağlamak mümkün. Bunun için yapılması gereken ayrılmak, parçalanmak değil, inadına birlik olmaktır. Bizi biz yapan değerlere daha sıkı bağlanmaktır. Gücümüzü birbirimize karşı değil, birbirimizin yardımı için kullanmaktır. Biz Saadet Partisi olarak yeryüzünde tek bir mazlum kalmayana kadar bu mücadelemizi sürdüreceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle milletimizin ve bütün İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramı'nı kutluyor, acı feryatların yerini sevinç çığlıklarının aldığı, bombaların değil havai fişeklerin patladığı bayramlar diliyorum." dedi.


Kıymetli basın mensupları Karaman Kadın Kolları Başkanımız Havva Şahin in bayram mesajını halkımızla buluşturacağınız için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN