404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

ŞEKER; “KADİR GECEMİZ MÜBAREK OLSUN”


          AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep ŞEKER, Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayınladı.
            ŞEKER mesajında şu ifadelere yer verdi:
Milletimiz ile birlikte bin aydan daha hayırlı Mübarek bir Kadir gecesine daha ulaşmanın huzur ve mutluluğunu yaşamaktayız.
Kadir Gecesi, hidayet rehberimiz Yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’in inmeye başladığı, Müminlerin ve bütün insanlığın kadrini yücelten en faziletli ve en kutsal gecedir.
Bu gece dünya semasına inen Yüce kitabımız Kuran-ı Kerim insanlığın ufkunda güneş bir gibi doğmuş, O’nun nuru ile karanlıklar içerisinde yönünü kaybetmiş olan insanlık yolunu bulmuştur.  
Mübarek Kadir gecesini idrak etmenin ve ondan nasiplenmenin yolu, Kur'an-ı Kerim'in eşsiz mesajına kulak vermek, onu anlamak ve onun aydınlattığı istikamette yürümekten geçmektedir.

Bu duygu ve düşünceler ile Kadir Gecesinin ülkemizin birlik ve beraberliğine, milletimizin huzur ve mutluluğuna vesile olmasını, Yüce Allah’tan niyaz eder, tüm İslam âleminin ve Milletimizin Kadir Gecesi’ni tebrik ederim.” dedi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN