404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

SÖZKESEN'İN KADİR GECESİ MESAJI


Kardeşlik ve dayanışma duygularının yoğun bir şekilde yaşanmasına vesile olan, pek çok hayır ve bereketi bünyesinde barındıran, sabır denilen ahlaki özelliğimizi geliştiren, oruç ibadetiyle geçirdiğimiz Ramazan ayının sonuna yaklaşırken “bin aydan daha hayırlı” olduğu bildirilen, af ve mağfiret kapılarının ardına kadar açıldığı Kadir Gecesini idrak etmenin sevincini yaşamaktayız.
Peygamberimiz, faziletine inanarak ve sevabını da yalnız Allah'tan bekleyerek bu geceyi güzel amellerle geçirenlerin geçmiş günahlarının bağışlanacağı müjdesini vermiştir. Böylesine mübarek bir gecede, tüm İslam âleminin ve hemşerilerimizin dualarının kabul olmasını diler, tüm insanlığa ve ülkemize hayırlar getirmesini Yüce Allah'tan niyaz ederim. Kadir Gecemiz mübarek olsun. 
          Uğur SÖZKESEN
   Ermenek Belediye Başkanı
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN