404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

VALİ TAPSIZ İLİMİZE VEDA ETTİ


Son yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Merkez Valiliğine atanan Vali Süleyman Tapsız ilimize veda etti.
 
Valilik önünde düzenlenen uğurlama törenine Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahim Alan, İl Jandarma Komutanı İlhan Şen, İl Emniyet Müdürü Levent Tutuk, vali yardımcıları, ilçe kaymakamları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar, daire müdürleri ve valilik personeli katıldı.
 
Türkçe’nin başkenti Karaman’da görev yapmaktan duyduğu mutluluğu ifade eden Vali Tapsız, Karaman’da çok güzel duygularla ayrıldığını belirterek, “Amacımız baki kalan bu kubbede geride hoş bir seda bırakabilmektir. Karaman halkıyla kurduğumuz sıcak ve samimiyete dayalı bağımız biz ayrılsak da hiçbir zaman eskimeyecek. Bu yüzden Karaman sadece görev yaptığımız bir yer olarak değil, ülkemizin en güzel yerlerinden birisi olarak gönüllerimizde her zaman yer edinecektir. Görev yaptığımız süre içerisinde desteklerini esirgemeyen ve hep yanımızda olan Karaman halkına en derin ve en kalbi sevgilerimi sunuyorum. Hakkınızı helal ediniz” dedi.
 
Vali Süleyman Tapsız, veda konuşmasının ardından Karaman protokolü ve valilik personeli ile tek tek vedalaşarak ilimizden ayrıldı.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN