404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

YUKARI ÇAĞLAR'DA İNTİHAR OLAYI


Ermenek İlçesi, Yukarı Çağlar Köyü halkından Durmuş Semerci,  16.06.2017 Cuma günü, Cuma namazına gitmek için abdest alıp evden çıktığı ve bir daha eve dönmemesi üzerine, Durmuş Semerci’nin eşi ve çocukları akşam saatlerine kadar tarlalarını teker teker dolaşarak aradıkları ancak bulamadıkları ifade edildi. Akşama yakın saatlerde eve dönüşlerinde Durmuş Semerci’nin kardeşinin ahırına baktıklarında intihar ettiğini görmeleri sonucu olay jandarmaya bildirilmiş ve olay yerine intikal eden jandarma, savcılık ve doktor incelemesi sonucu otopsi yapılmak üzere Durmuş Semerci’nin cesedi iftar saatinde ambulansla Ermenek Devlet Hastanesine kaldırıldı.
Ermenek Devlet Hastanesinde yapılan inceleme sonrası Durmuş Semerci’nin ağzından gelen köpükten yayılan tarım ilacı koku sonrası Jandarma Ekipleri gece saatlerinde tekrar Yukarı Çağlar Köyüne giderek, cesedin bulunduğu mekânda tarım ilaçlarının bulunduğunun tespiti sonrasında Durmuş Semerci’nin cesedi incelenmek üzere Adana Adli Tıp Kurumuna sevk edildiği öğrenildi.
Durmuş Semerci’nin biri özürlü olmak üzere iki erkek, iki kız babasıydı. Edinilen bilgiye göre; Durmuş Semerci geçmiş yıllarda da psikolojik sorun yaşamış, birkaç gündür de evde çok konuşmaya başladığı ve bir sıkıntı yaşadığı yakınları tarafından jandarmaya ifade edilmiştir.
Foto: Abdullah Serci
Haber: Medya Ermenek Olay Yerinden
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN