404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

15 (ONBEŞ)TEMMUZ


15 Temmuz yaklaşıyor.

Meydanlara çıkalım.
Nasıl bir yıl önce hiç bir tahrike kapılmadan kimsenin burnu bile kanamadan meydanlara gidip döndük ise. Aynısını ne kadar tahrik yapılırsa yapılsın sakın ha zarar verecek bir olaya katılmayalım.
Dik durup. Yanlış yapmayalım. 15 Temmuzun gizemini bozmayalım. Sevelim bağrımıza basalım. Kucaklaşalım. Kucaklayalım. Provokatörleri aramıza almayalım. Baharımız kısa çevrilmesin. Bu birlikteliğe kolay ulaşılmadı.
Unutmayalım. Okyanusu geçip ırmak da boğulmayalım. Rab'bim yardımımızdır. Duamız reisedir. Devletimizin bütünlüğünedir. Bayrağımızadır. Milletimizin birliğinedir. Tek Vatanadır. Şehitlerimizi incitmeyelim. Onlar in ruhlarını incitmeyelim. Onlara layık olalım.
Unutmayalım bizim gidecek yerimiz yok. Tutunacak başka bir dalımız yok. Bu vatan bir bütündür.
Adı Türkiye’dir.
Aslında bunu idrak ediyoruz.
Çünkü leş kargaları bizi leş yerine koymaya çalıştıklarını dünyaya birliktelikleri ile gösteriyor.
ALLAH (cc) bizim yardıcımızdır. Çünkü; biz onun emirlerini yerine getirmeye çalışıyoruz.
Unutma! Unutturma!
Sakin yanlış yapma! Yoldan sapma!
Dikkat Dikkat! Dikkat!

04.TEMMUZ 2017 M. Yıldırım/ANTALYA.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba,pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğanher türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen yazara ve yorumcuya aittir.///NOT:Medya Ermenek sitesinde makalesi yayınlanan yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Düzenleme | Copyright © 2013-2017 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN