404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Görüntüleme Facebookta Paylaş

YARIŞMALARIN SONUÇLARI DEĞERLENDİRİLDİ


Ermenek İlçesinde, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünde atletizm antrenörü olarak görev yapmaya başladığımdan günden itibaren Atletizm branşında İlçe Genelinde 7 yarışma, İl geneli 6 yarışma, Bölge Geneli 5, Türkiye Geneli 3 yarışma ve Ulusal alanda 3 proje, Uluslararası alanda 2 proje, toplamda 21 yarışma ve 5 proje gerçekleştirdik.
Spor alanındaki projelerimizde, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Bilimsel Araştırma Kurulu, Ermenek Kaymakamlığı ve Ermenek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün destekleri ile ilçe merkezindeki ilköğretim de eğitim gören 750 öğrencimizin spor ve fiziksel aktivite ile tanışmasını sağladık.
Bebe Stad Atletizm Oyunları projemiz kapsamında ilçe merkezinde, köy ve belde okullarındaki öğrencilerimize spor dili ile ulaşarak toplamda 2 bin öğrencinin Atletizm branşı ile tanışmasını sağladık.
IAAF (Uluslararası Atletizm Federasyonları Birliği’nin) Türkiye Atletizm Federasyonu IAAF Çocuk Atletizm Koordinatörümüz Sayın Necdet Ayaz hocam ve ekibinin ilçemizde IAAF ÇOCUK ATLETİZM Seminerini “hedef 1 milyon çocuk “ sloganı ile büyük bir proje daha gerçekleştirdik. 
2016-2017 sezonundaki 21 yarışmada sporcularımız çeşitli yarışmalarda 198 madalya kazanarak büyük başarılara imza attı. Yeni sezonda İlçemizi ve İlimizi en iyi şekilde temsil etmeye gayret ve çaba göstereceğiz. 
Bu başarılarda, Ermenek ilçesinde atletizm sporunun yaygınlaşması için destek veren Eski Ermenek Kaymakamı Sayın Eyyüp Güngör'e, Mevcut Ermenek Kaymakamımız Sayın Mesut Tabakcıoğlu'na, Ermenek Belediye Başkanımız Sayın Uğur Sözkesen'e, Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürüm Sayın Hayati Kısacık'a, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Vekili ve Milli Eğitim Müdür V. İsmet Ismet Kirindi hocama, Eski İlçe Müdürüm Aydın Kaya'ya, Karaman Atletizm İl Temsilciliğime ve daha ismini sayamadığım öğretmenlerimiz, idarecilerimiz, kıymetli velilerime ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Her zaman yanımda olan Hasan Susgun ve Ramazan Aktaş abime de ayrıca teşekkür ederim.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN