404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

BAŞKAN BÜYÜKKARCI’NIN 15 TEMMUZ MESAJI


Ayrancı Belediye Başkanı Yüksel Büyükkarcı, Fetullahçı Terör Örgütü mensupları tarafından 15 Temmuz 2016’da gerçekleştirilen hain darbe girişiminin yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Büyükkarcı, ‘’Temmuz 2016’da Milli irademize, ülkemizin birlik ve beraberliğine karşı, hain bir darbe girişiminde bulunulmuştur’’ dedi. Başkan Yüksel Büyükkarcı mesajında; ‘’ Bu hain darbe girişimi, Türk Silahlı Kuvvetleri içerisinde ülkesine bağlı kahraman askerlerimizin kararlılığı, Emniyet güçlerimizin şanlı direnişi ve topyekûn Türk Milleti’nin ölüme meydan okuyan asil duruşu sayesinde hedefine ulaşamadan engellenmiştir.

Mermilere göğsünü siper eden, tankların altına yatan, vatanı ve bayrağı uğruna gözünü kırpmadan şehadete koşan bu necip millet, Çanakkale ruhunun hep canlı kaldığını bir kez daha göstermiştir. Demokrasinin korunması adına, geleceğimiz için Türk milleti canını ortaya koydu. Kimilerimiz gazi oldu, kimilerimiz bu topraklar uğruna şehit düştü. Milletimizin içine fitne tohumları ekmek isteyen tüm güçler gördüler ki, Türk milleti gerçekten büyük ve asil bir millettir. Bu vesileyle tüm şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet milletimize başsağlığı dilerim. Ruhları şad olsun’’ sözlerine yer verdi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN