404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KİRAZ MEVSİMİ’NİN ÇEKİMLERİ DEVAM EDİYOR


Durmuş Akbulut’un yönettiği, senaristliğini ve yapımcılığını Ramis Tanacı’nın üstlendiği Kiraz Mev-simi’nin çekimleri Karaman’a bağlı Ermenek ilçesinde başladı. Ramis Tanacı’nın çocukluğundan izler barındıran film Yılmaz ve Bayram adlı iki arkadaşın hayata tutunma mücadelesi etrafında dö-nüyor esasen. Halkın yoğun ilgi gösterdiği çekimlerin Temmuz ayının sonunda bitirilmesi planlanı-yor. Filmde Yılmaz karakterini Taylan Güner canlandırırken, Bayram karakterine ise Tolga Demir-can can veriyor. Yılmaz’ın sevgilisi İpek’te de sevilen oyuncu Pelin Ermiş boy gösteriyor.
Bu genç isimlere ayrıca usta isimler de eşlik edecek filmde. Yaşar karakterini, “Dondurmam Gay-mak” filmiyle kitlelerin sevgilisi haline gelen usta tiyatrocu Turan Özdemir canlandırıyor. Yakup Yavru gibi önemli bir ismi de barındıran filmin asıl sürprizi, “Karpuz Kabuğundan Gemiler Yap-mak”tan 13 yıl gibi uzun bir zaman sonra konuk oyuncu olarak kamera önüne geçecek olan İsmail Hakkı Taslak.
“Kiraz Mevsimi” yurtiçi ve yurtdışındaki festival gösterimlerinin ardından ülkemizde vizyona girecek.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN