404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

KMÜ BESYO'DA ÖZEL YETENEK SINAVLARI BAŞLADI


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) özel yetenek sınavları başladı.
İki gün boyunca sürecek özel yetenek sınavlarının ilk gününde kız öğrenciler ve milli sporcular yeteneklerini sergilediler. Sınav süresince adaylar ve aileleri sınav salonundaki kameralardan alınan görüntüleri kendileri için kurulan ekranlardan takip etme şansı buldu.
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Fevzi Kılıçel, sınavların ilk gününün başarılı bir şekilde tamamlandığını dile getirerek, “Bugün kız öğrencilerimizle milli sporcularımızın sınavını gerçekleştirdik. Yarın da erkek öğrencilerimizin sınavını tamamlayacağız. Bundan sonraki aşamada LYS sonuçlarının açıklanmasını bekleyeceğiz ve öğrencilerimizin burada elde etmiş oldukları dereceye göre net sonuçları açıklayacağız. Sınavlarımız gayet açık ve net bir şekilde herhangi bir endişeye yer vermeden yapılıyor. İnşallah sınav sonuçları gerek üniversitemiz gerekse yüksekokulumuz ve öğrencilerimiz için hayırlı olur.” dedi.

Özel yetenek sınavları ikinci gün de erkek öğrencilerin performansları ile devam edecek.  Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinden 20’ye yakın personelin sınav komisyonunda görev aldığı özel yetenek sınavlarında Türkiye’nin çeşitli illerinden 137’si kız, 235’i erkek, 7’si milli sporcu olmak üzere toplam 379 öğrenci ter dökecek. Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN