404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

SARIVELİLER BELEDİYESİ 9. KARACOĞLAN VE YAYLA ŞENLİĞİ’NE HAZIRLANIYOR


Sarıveliler İlçesinde her yıl geleneksel olarak düzenlenen Sarıveliler Geleneksel 9. Ulusal 2.Uluslararası Karacoğlan ve Yayla Şenliği’nin tarihi belli oldu.
Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Belediye Başkanı Sayın Hayri Samur, ” Belediye olarak geleneksel hale getirerek kutladığımız Sarıveliler Geleneksel 9. Ulusal 2.Uluslararası Karacoğlan ve Yayla Şenliği’ni bu yıl 07-8 Temmuz 2017 tarihleri olarak belirledik.
Her yıl olduğu gibi bu yılda görkemli bir şekilde gerçekleştirilecek olan şenlikte yöresel ürünlerin sergilenmesi ve tanıtımı, sünnet şöleni, animasyon ekibi ile Türk Halk Müziği Sanatçısı Ramazan Çelik ile Türk Halk Müziği Sanatçısı Ümmü Erbil’in sahne alacağı etkinlikler yapılacak. Bu vesile ile ülkemizin değişik illerinde bulunan vatandaşlarımız ile yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızı bir araya getirerek kaynaşmasını hedeflemekteyiz. Bu tür etkinliklerin örf adet ve geleneklerimizi gündemde tutarak güzel bir şekilde kutlamamızda, halkımızın da katılımı çok önemlidir.” şeklinde konuştu.
Belediye Başkanı Sayın Hayri Samur, Belediye olarak İlçe Anıt Alanında düzenlenecek Sarıveliler Geleneksel Karacoğlan ve Yayla Şenliği’ne tüm halkımızı kutlamaya ve dayanışmaya beklediklerini sözlerine ekledi.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN