404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ABDULKADİR ATEŞ AK PARTİ BAŞYAYLA İLÇE ADAYI


14 Ağustos 2001' de mevcut Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan 'ın başkanlığında kurulan partimiz için tarafıma ilçe teşkilatını kurma yetkisi verildi. Bize göre teşkilatın kuruluş sürecinin sancılı geçtiği dönemde, yönetim kurulu üyeliğine yazacak üye bulamazken , bu kutlu davanın yükünü omuzlarına alan kurucu yönetim kurulu üyelerimizin hakkı asla ödenemez. Bizler, kendi menfaatini ülke ve parti menfaatinin üstünde gören siyasetçiler olmadık inşaallah olmayacağız da. Bunu on yıllık ilçe başkanlığı görevinde bulunduğum dönemlerde, ilçe halkım ve geçmiş dönemlerdeki il başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimiz de iyi bilmektedir. Biz hiçbir zaman siyasi veya ekonomik rant uğruna bu dava yolunda yürümedik. Gerek ilçe başkanlığı yaptığım süre boyunca, gerekse sonraki dönemlerde hiçbir zaman bu davaya sırtımızı dönmedik. Hiçbir zaman Ak Parti’nin gerçek ideolojileri dışına çıkıp, partinin özüne zarar verebilecek bir davranışta bulunmadık. Bizler Genel Başkanımızın düsturuyla yetişmiş kişileriz. Dürüstlüğümüzden taviz vermedik; hiçbir zaman ulaşılamaz olmadık. Biz parti içerisinde müteahhitlik değil mücahitlik için varız.
16 Nisan’da gerçekleşen Anayasa Değişikliği Referandumu ' nda Ankara merkezli kurulan “Evet Destek Platformu”, yeni adıyla “Yeni Türkiye Platformu” yüksek istişare kurulu üyesi olarak, Platform kurucularıyla işbirliği içinde vatandaşlarımıza neden evet denilmesi gerektiği hususunda çalışmalar yaptık. Ülkemizin bekası açısından önem arz eden bu referandum çalışmalarının, teşkilatımız ve milli birlik ve beraberliğimiz açısından ne denli önemli olduğunun farkında olarak ülkemiz için çalışmaya devam ettik. 2019 genel ve yerel seçimlerinin, bugüne kadar yapılan seçimlerden daha da önemli olacağı bilinciyle, kurulacak teşkilatların zemininin şimdiye kadar olandan daha sağlam olması gerektiği düşüncesindeyim.
Teşkilatımızın üç dönem kuralından dolayı devretmek zorunda kaldığım bu kutlu görevi tekrardan aynı heyecan ve kararlılıkla omuzlamak istiyorum. Önümüzdeki kongre sürecinde beni destekleyecek ve desteklemeyecek tüm vatandaşlarımıza şimdiden şükranlarımı sunuyorum.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN