404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ERMENEK TUV’DE HİZMET ON NUMARA, ŞARTLAR OLUMSUZ


Ermenek ilçesinde hizmet veren Ermenek TUV Gezici 2 Araç Muayene İstasyonunda verilen hizmetten araç sahipleri oldukça memnun olmasına rağmen, istasyonun uygun olmayan bir yerde ve bazı şartlarından  hoşnut kalmadıklarını dile getirmekteler.
TUV istasyonunun Ermenek sanayisi içinde yer alması ve istasyona gelen araç sahiplerinin yazın sıcağı altında oldukça zahmet çektiklerini dile getiriyorlar.
İstasyona gelen araç sahiplerinden edindiğimiz izlenimlere göre; istasyonda hizmet sunan görevlilerin oldukça misafirperver, oldukça nazik ve kibar davrandıklarından dolayı teşekkür ettiklerini dile getiren araç sahipleri; “Araçlarımıza eksiksiz ve kusursuz vize yapılmakta. Yapılan kontroller hayati önem taşımakta. Aracımızda bir eksiğimiz varsa bize bildiriliyor ve hemen bu eksiği giderdiğimiz için aracımıza güvenle binmemizi sağlatıyorlar. Araç muayenesinin önemini artık her Türk vatandaşı farkındadır. Araçlarımızın vizesi yapılırken bizden hatırı sayılır bir ücret alınmakta. Madem bu ücretler alınıyor bizlerde TUV’den bazı şeyleri istemeye hakkımız var. Verilen hizmet on numara olmasına rağmen araç muayenemiz tamamlanıncaya kadar güneşin gözünde, yakıcı ağustos sıcağı altında nerdeyse pişmekteyiz. TUV kuruluşu gelen vatandaşın gölgelenmesini sağlayacak bir mekân yaptırmaya kudreti yok mu? Hele bu istasyonda çalışan insanlara yazık değil mi? Bizler bir yılda bir defa uğruyoruz buraya, lakin o çalışan insanlar sıcağın gözünde pişiyorlar. Siz bir de yağışlı, soğuk günde bu istasyona muayeneye geldiğinizi düşünün vay halinize. Açık bir mekân, hem araç sahiplerini, hem de çalışanlara Allah sabırlar versin. ” diyorlar.
Ermenek TUV Gezici 2 Araç Muayene İstasyonun sanayi içinde uygunsuz bir alana toz toprak içinde bir dere yatağının üst kısım alanına kurulmuş olması, yerlerin betonla kaplanmamış olması, açık alanda çalışanlara ve istasyona gelen araç sahiplerine oturacak bir mekân daha sağlanmamış olması istasyonun en önemli sorunu olduğu dile getiriliyor.

TUV yetkililerinin acilen Ermenek TUV Gezici 2 Araç Muayene İstasyonunda bir inceleme yaparak Ermenek’e yakışır bir Araç Muayene İstasyonu tertiplemeleri vatandaşın önemli bir isteği olduğu dile getiriliyor.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN