404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

İL GENEL MECLİS BAŞKANI CELALETTİN GÜNGÖRER'İN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI


İl Genel Meclis Başkanı Celalettin GÜNGÖRERN, yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi;
30 Ağustos Türkiye'nin geleceği için binlerce vatan sevdalısının canları pahasına, milli birlik ve beraberlik ruhu içinde; özgürlük ve bağımsızlık meşalesini sonsuza dek sönmemek üzere yaktığı büyük bir zaferdir. Türk Ulusunun tekrar dirilişi olan bu zafer ışığı; milli ruhun canlı tutulmasındaki önemi ve etkisi çok büyüktür. Türkler tarih sahnesinde her zaman bağımsızlığına ve istiklaline düşkün bir millet olmuştur. Bu gayeyle Türk halkı ferdiyle, askeriyle savaşmaktan ve yenilmekten hiçbir zaman korkmamıştır ve bu azimli, cesaretli duruşları büyük zaferleri de beraberinde getirmiştir.
Başkumandan Mustafa Kemal Türk milleti için öngörülen yaşama biçimini kabul etmeyerek bu mücadeleyi başlatmış ve Türk Milletini hak ettiği zafere 30 Ağustos’ta ulaştırmıştır. Milletçe sahip olduğumuz vatan sevgisi ve hürriyet aşkı, dün olduğu gibi bugün de halkımızın ve ordumuzun kahramanlık ve cesaretinde vücut bulmaktadır. Cumhuriyetimizin temellerinde yer alan bu yüksek ruh ve şuur her an, her saniye canlı kalacak ve yolumuzu aydınlatmaya devam edecektir.
Milli Kurtuluş Savaşı’mızı tarihte eşi benzeri görülmemiş bir zaferle taçlandıran, her aşaması vatanseverlik ve kahramanlık destanlarıyla dolu 30 Ağustos Zaferi’nin 94. yıldönümünü milletçe birlik ve beraberlik içerisinde, büyük bir gurur ve coşkuyla kutlamak dileğiyle 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun. Bize bu zaferi yaşatan başta Ulu Önder Atatürk olmak üzere Silah Arkadaşları ile Aziz Şehitlerimize ve Kahraman Gazilerimize şükran ve minnetlerimi sunarım.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN