404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

KARAMAN LOJİSTİK MERKEZİ İÇİN MÜJDELİ HABER GELDİRECEP KONUK'UN GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE ULAŞTIRMA DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANI AHMET ARSLAN'I ZİYARETİNDE GÖRÜŞÜLEN KONULARDAN KARAMAN LOJİSTİK MERKEZİ İÇİN MÜJDELİ HABER GELDİ.


Başbakan Binali Yıldırım ve çok sayıda bakanın katılımıyla gerçekleştirilen Konya YHT Garı ile Lojistik Merkezi temel atma töreninde konuşan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan Karaman Lojistik Merkezi ile ilgili de müjde verdi. Bakan Arslan, "Lojistik Merkezleri sadece Konya'da değil Türkiye'nin her yerinde yapılmakla birbirini destekliyor olacak" dedi ve Karaman Lojistik Merkezi ile ilgili de ihale sürecinin başladığını ve 3 Ekim 2017 tarihinde tekliflerin alınmaya başlanacağını söyledi. TBMM Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Karaman Milletvekili Recep Konuk da Bakan Arslan'ın verdiği müjdeyi sosyal medya hesabından Karaman halkıyla paylaştı. Konuk, Bakan Arslan'ın Karaman ile ilgili konuşmasının yer aldığı video görüntüsüyle birlikte yaptığı paylaşımında "Geçtiğimiz günlerde istişare ettiğimiz konulardan biri olan Karaman Lojistik Merkezi müjdesini Bakanımız Ahmet Arslan bugün Konya'da verdi" dedi. Recep Konuk yine sosyal medya hesabından geçtiğimiz hafta Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ı ziyaret ederek Karaman yatırımlarını değerlendirdiklerini belirten bir paylaşım yapmıştı ve bu görüşmenin ardından çok geçmeden Konya'daki törende Karaman Lojistik Merkezi ile ilgili müjdeli haber geldi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN