404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

ÜLKÜ OCAKLARI KARAMAN İL BAŞKANI YUSUF BAŞKOCAGİL'İN KURBAN BAYRAMI MESAJI


Ülkü Ocakları İl Başkanı Başkocagil’den Kurban Bayramı Mesajı
Ülkü Ocakları Karaman İl Başkanı Yusuf Başkocagil, Kurban Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.
Kurban Bayramının bozulmak istenen kardeşliğe ve huzura sahip çıkmak adına önemli bir manevi imkan olduğuna dikkat çeken Başkocagil, ‘’Bu imkan layıkıyla idrak edilmelidir’’ dedi. Sevgi, sevinç, hürmet ve hatırlamanın yoğun bir şekilde öne çıktığı müstesna günlerden birine gelindiğini vurgulayan İl Başkanı Yusuf Başkocagil mesajında;
‘’Kucaklaşmanın, kavuşmanın, anlaşma ve buluşmanın oluşacağı bir bayrama daha erişmiş olmanın buruk mutluluğu içerisindeyiz. Arakan, Doğu Türkistan başta olmak üzere Dünya’nın değişik bölgelerinde halen devam eden zulümle kardeşliğimizi kurban etmeye çalışanlara, manevi varlık ve insanlığı yağma etmeye çalışanlara kurban ibadetinin vakar asaletiyle cevap vermek durumundayız. Diğer yandan Ülkemizin geleceğine şerh düşmeye, ipotek koymaya kalkışan yerli ve yabancı mihraklara da bayram ruhuyla direnmek gerekir.

Paylaşmanın faziletinin, yardımlaşmanın güzelliğinin ve ihtiyaç sahiplerine el uzatmanın ahlaki mükellefiyetinin, bayramın gerçek anlamında saklı olduğu unutulmamalıdır. Bayram süresince Dünya mazlumları için dua, eş-dost-akraba ziyaretleri ve Vatan uğruna şehit düşen kardeşlerimizin aileleri ihmal edilmemelidir. Bu vesilelerle Türk-İslam âleminin mübarek Kurban Bayramını en kalbi duygularımla kutlar, gerek Anadolu’da gerekse Arafat’a çıkacak olan hacılarımızın ve bil cümle Müslümanların duada birleşmesini, ibadetlerinin kabulünü Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim. Hayırlı Bayramlar’’ sözlerine yer verdi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN