404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

BAŞKAN ÇALIŞKAN VALİLİK BAYRAMLAŞMA PROGRAMINA KATILDI


 Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, valiliğin düzenlediği bayramlaşma programına katıldı.

        Karaman Valiliği’nin tertip ettiği bayramlaşma programı; saat 14.00’de, Polisevinde düzenlenen bayramlaşma ile başladı. Programa; Vali Fahri Meral, AK Parti Karaman Milletvekili Recep Konuk, AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Garnizon Komutanı Per. Alb. İlhan Şen, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, İl Jandarma Komutanı Alb. İlhan Şen, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Er, Daire Müdürleri, Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri, Güvenlik Görevlileri ve vatandaşlar katıldı. 

        Karaman Polisevi'ndeki bayramlaşmanın ardından sırasıyla; Sevgi Evleri ve Huzurevi ziyaret edilerek kurum çalışanları, çocuklar, yaşlılar ile hasta ve hasta yakınlarıyla bayramlaşıldı. Sevgi Evinde kalan çocuklara ve Huzurevi sakinlerine çeşitli hediyeler veren heyet, daha sonra Şehit Ailelerini evlerinde ziyaret ederek şehit yakınlarının bayramını kutladı.


  
  
  
  
  
  
  
  
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN