404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

JUDONUN KALBİ KARAMAN’DA ATACAK


Karaman’ın ev sahipliğinde düzenlenecek Minikler Judo Türkiye Şampiyonası için geri sayım başladı.
Türkiye Judo Federasyonu faaliyet takviminde yer alan ve 14-16 Eylül tarihleri arasında Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Spor Salonu'nda düzenlenecek Minikler Türkiye Judo Şampiyonası için tüm hazırlıklar aralıksız devam ediyor.
Karaman’ın çok önemli ve büyük bir spor organizasyonuna ev sahipliği yapacağını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, “İlimiz büyük organizasyonlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Hazırlıklara baktığımızda güzel bir organizasyon geçireceğiz. Üç gün boyunca devam edecek organizasyonda geleceğin yıldız adaylarını yakından izleme fırsatı bulacağız. 70 ilden yaklaşık bin 500 sporcunun katılacağı büyük bir organizasyon olacak. Karaman’da bu tip büyük organizasyonlar yapmaya devam edeceğiz” dedi.
Kısacık: “Güzel bir organizasyon geçireceğiz”
Karaman’ın her konuda ilerlemeye devam ettiğini belirten Kısacık, “Yapılacak olan şampiyonanın Karaman için çok önemli olduğuna ve güzel bir organizasyon geçireceğimizi düşünüyorum. Diğer organizasyonlarda olduğu gibi bu organizasyona da en iyi şekilde ev sahipliği yaparak şampiyonanın sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını istiyoruz. Bu sebeple Karamanlı vatandaşlarımızın bu tür organizasyonlara seyirci olarak katılmaları, coşkulu tezahüratlar da bulunmaları yetkilileri etkileyecektir ve daha yeni organizasyonların alınmasına vesile olunacaktır. Tüm halkımızı bu büyük judo şölenine davet ediyorum” ifadelerini kullandı.
Erkekler ve kızlarda onar sıklette bin 500’e yakın sporcunun katılacağı şampiyona, 14 Eylül Perşembe günü ilk gün müsabakalarıyla başlayacak.
Şampiyona programı ise şöyle: 14 Eylül 2017 Erkek: 26,30,34,38kg- Bayan: 24,28,30,32kg 15 Eylül 2017 Erkek: 42,46,50,55kg- Bayan: 40,44,48kg 16 Eylül 2017 Erkek: 60,+60kg- Bayan: 52,57,+57kg                         
Açılış Seremonisi: 14 Eylül Perşembe - Saat: 16.00
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN