404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

KAN BAĞIŞÇILARI ÖDÜLLENDİRİLDİ


Vali Fahri Meral, ilimizde gönüllü ve düzenli olarak kan bağışında bulunan hasta ve hasta yakınlarına umut ışığı olan bağışçıların ödüllendirileceği programa katıldı.
 
Türk Kızılay’ı Konya Kan Bağış Merkezi tarafından Karaman Yunus Emre Konferans Salonunda düzenlenen programa; Vali Meral’in yanı sıra Belediye Başkan Vekili Mahmut Selim Dülger, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, Konya Kızılay Kan Bağış Merkezi Müdürü Kaya Levent,  il protokolü, çok sayıda davetli ve kan bağışçıları katıldı.
 
Tören öncesinde kan bağışında bulunarak toplumsal bir görev ifa eden kan bağışçılarına teşekkür eden Vali Meral, “Böylesine önemli bir konuda duyarlılık göstererek hasta ve hasta yakınlarına umut olan gönüllü kan bağışçılarımızı tebrik ediyorum. Hayati önem taşıyan bu konuyla ilgili olarak toplumumuz tarafından aynı duyarlılığın ve hassasiyetin gösterilmesini bekliyorum. Kan vermekle bir hastanın sağlığına kavuşmasına vesile olduğunuz gibi aynı zamanda kendi sağılığınızı da korumuş oluyorsunuz. Ülkemizin dört bir yanında hasta ve hasta yakınları için umut kaynağı olan bağışladığınız kanlar belki de bir hastanın hayata tutunmasına ve yaşama arzusunu yeniden kazanmasına vesile olacak. Bugün bir başkasının ihtiyacının, yarın bizlerin ihtiyacı olabileceğini unutmadan herkesi, kan bağışına davet ediyor, tüm gönüllü bağışçılarımıza teşekkür ediyor, sağlıklı günler diliyorum” dedi.
 
Konuşmaların ardından il genelinde gönüllü ve düzenli olarak kan bağışında bulunan 178 kişiye bronz, 3 kişiye gümüş madalyaları Vali Meral ve protokol üyeleri tarafından verildi.
 
Program, toplu fotoğraf çekilmesiyle sona erdi.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN