404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KARAMAN SOKAKLARI SATRANÇLA ŞENLENECEK


Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesine gerçekleştirilecek olan “Sokakta Satranç Var” projesi Karaman sokaklarında üçüncü kez hayat bulacak.
Türkiye Satranç Federasyonu tarafından 2015 yılında hayata geçirilen “Sokakta Satranç Var” projesi bu yıl 11 Eylül Pazartesi günü üçüncü kez Karaman sokaklarında oynanacak. Tüm ülkeyi satranç tutkusunda birleştirmeyi hedefleyen etkinlikte tüm sporcular, antrenörler, hakemler ve vatandaş bu tarihler arasında sokaklarda satranç oynama imkanı bulacak.
Karaman’da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Satranç İl Temsilciliği koordinesinde 11 Eylül Pazartesi günü saat 11.00’de başlayacak olan etkinlik Atatürk Parkı, Kuğulu Park, Hürrem Dayı Evi, Tartan Evi, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Parkı, Hürrem Dayı Evi, Karadağ, Binbir Kilise, Taşkale, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Bahçesi ve Piri Reis Parkı gibi halka açık alanlarda eş zamanlı olarak başlayacak. Çoklu gösterilerinde yer alacağı etkinlikte yıldırım tempoda küçük turnuvalarda düzenlenecek.
 ‘Sokakta Satranç Var’ projesinin Karaman’da gencinden yaşlısına yoğun ilgi gördüğünü belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, “Karaman’da satranç sevgisi hızla büyüyor. İl temsilciliğimiz bünyesinde düzenlenen turnuvalarda yoğun bir katılımcı sayısına ulaşıyoruz. Türkiye Satranç Federasyonumuzun 2015 yılında başlattığı 'Sokakta Satranç Var' etkinliği ile Karaman’da satrancı kapalı mekanlardan açık havaya taşıyoruz. Satranç severlerin buluştuğu etkinlik büyük ilgi görüyor ve çok keyifli görüntüler ortaya çıkıyor. 11-17 Eylül tarihleri arasında tüm halkımızı sokaklarda satranç oynamaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı. 
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN