404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

SÖZKESEN’İN YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJIOkullarımızın açıldığı bu pazartesi milyonlarca öğrencimiz, velilerimiz, öğretmenlerimiz, Millî Eğitim camiamız ve bizler için çok heyecan verici bir gün. Toplum olarak çocuklarımızı geleceğe hazırlamak gibi gerçekten de çok ağır bir sorumluluğu sırtımızda taşıyoruz. Gelişen, büyüyen Türkiye yolunda çocuklarımız bizlerin umududur. Bu nedenle çocuklarımız ne denli kaliteli ve nitelikli yetişirse, bizler de o geleceğe o denli emin adımlarla yürümüş oluruz. Bu bilinçle belediye olarak eğitim öğretim hayatlarında öğrenci ve öğretmenlerimize desteklerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.
Yeni eğitim-öğretim yılının başta, yüreği okuluna kavuşmanın mutluluğu ile çarpan sevgili çocuklarımıza ve ailelerine, fedakâr ve onurlu mesleği temsil eden öğretmenlerimize başarılı ve hayırlı olmasını diliyor, sevgilerimi sunuyorum.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN