404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

VALİ MERAL ZİYARET VE İNCELEMELERDE BULUNDU


Vali Meral, bir dizi ziyaretler kapsamında ilimizde faaliyetlerini sürdüren Türk Hava Kurumu Karaman Şubesi ile Yeşildere Tarım Köyünde bulunan Havacılık Meslek Yüksekokulu’nu gezerek bir süre incelemelerde bulundu.
 
Ziyaretlerine ilk olarak İsmet Paşa Caddesinde hizmet veren THK Karaman Şubesi ile başlayan Vali Meral’i şube başkanı Mahmut Büyükyağcı, yönetim kurulu üyeleri ve Karaman Havacılık Eğitim Faaliyetleri ve Muhtaçları Destekleme Derneği Başkanı İbrahim Koçak karşıladı.
   
Ziyarette, Başkan Büyükyağcı kurumun çalışmaları hakkında Vali Meral’e bilgiler verdi. İlimize açılacak olan Havacılık Meslek Yüksek Okulu ile ilgili değerlendirmelerin yapıldığı ziyaret, Vali Meral’in Havacılık Meslek Yüksek Okulu binasında inceleme yapmak üzere ayrılması ile sona erdi.   
 
Türk Hava Kurumuna yaptığı ziyaretin ardından Yeşildere Tarım Köyünde bulunan Havacılık Meslek Yüksek Okulu binası ve çevresinde incelemelerde bulunan Vali Meral, Havacılık Meslek Yüksekokulu’nun Karaman’a kazandırılması için mücadele veren Türk Hava Kurumu Karaman Şubesi başkan ve yöneticilerinden, Havacılık Eğitim Faaliyetleri ve Muhtaçları Destekleme Derneği başkanından ve Yeşildere Köyü Muhtarından bilgiler aldı.
 
Daha sonra Yeşildere Köyü kapalı sistem sulama suyu çalışmalarının olduğu bölgede incelemelerde bulunan Vali Meral daha sonra bölgeden ayrıldı. 

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN