404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

14 YENİ ARAÇ HİZMET FİLOSUNA KATILDI


Ermenek Belediye Başkanlığı tarafından Ermenek için daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla 14 yeni araç daha belediyeye kazandırıldı.
Her konuda hizmet anlayışıyla belediyeciliğe devam eden Ermenek Belediyesi;  1 adet Greyder,  1 adet Büyük Silindir,  1 adet Küçük Silindir,  1 adet Mercedes Damperli Kamyon,  1 adet  Arazöz,  1 adet Çöp Arabası,  1 adet Küçük Çöp Arabası,  1 adet Yol Süpürme Makinesi,  1 adet Cenaze Arabası,  1 adet Forklift,  1 adet Bekoloder  Kepçe,  1 adet 963 Paletli Kepçe,  1 adet Vidanjör  ve 1 adet Küçük İtfaiye Arabasını araç filosuna ekledi.
Kamu Kurum ve Kuruluşlarının yöneticileri, İl Genel Meclisi üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Köy ve Mahalle muhtarları, Sivil Toplum kuruluşları başkanları ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla kurban kesim töreni düzenlenip dualar edildi.
Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Uğur SÖZKESEN;
“Ermenek ilçemize uzun yıllar hizmet verecek olan araçlar, çalışmalarımızda bizlere büyük kolaylık sağlayacak. Çalışma arkadaşlarımın işini kolay kılmak, vatandaşlarımızın da hızlı bir şekilde hizmet alabilmelerini sağlamak amacıyla 14 araç daha belediyemize kazandırıldı. Güçlenen araç filomuzla hizmetlerimiz daha da hız kazanacak. Ermenek gibi günden güne gelişen ilçemizde, vatandaşlarımıza güzel ve kaliteli hizmetler sunmayı amaçlıyoruz. Yeni araçlarımızla kazasız belasız hizmet sunulması için dua ediyoruz” şeklinde konuştu.
Ermenek belediyesinin ilk defa kendisine ait bir Greydere sahip olduğunun altını çizen Belediye Başkanımız Sözkesen, yeni alınan 14 aracın Ermenek Belediyesine toplam maliyetinin yaklaşık 4 milyon TL olduğunu belirtti.
Yeni araçlarımızın ilçemize hayırlı olmasını dileriz.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN