404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

GELENEKSEL ATIK PİL TOPLAMA YARIŞMASI BAŞLADI

Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği’nin (TAP) Atık Pil Yarışması başladı. 30 Nisan 2018’de sona erecek yarışmada birinci gelen Karaman okullarına çeşitli hediyeler dağıtılacak. Yarışma ile atık pillerin şehrimizde daha verimli olarak toplanması, çocuklarımızın atık konusunda bilincinin arttırılması hedeflenmektedir.
Kampanya bitiminde pil atıkları Belediyemizce toplanacaktır. TAP ve Ermenek Belediyesi işbirliği ile okullarda başlatılan Atık Pil Toplama Yarışması’nda geçtiğimiz yıllarda Ermenek Ana Okulu il ikincisi olmuştu. Yarışma kapsamında Ermenek’te toplam 363 kilo Atık Pil Toplanmış, Ermenek Ana Okulu 108 kilo ile ilçe birincisi, Karaman ikincisi olmuştu. 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında da Atık Pil Toplama yarışmasına tüm vatandaşlarımızın duyarlı olmasını talep etmekteyiz.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba,pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğanher türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen yazara ve yorumcuya aittir.///NOT:Medya Ermenek sitesinde makalesi yayınlanan yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Düzenleme | Copyright © 2013-2017 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN