404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

GELENEKSEL ATIK PİL TOPLAMA YARIŞMASI BAŞLADI

Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği’nin (TAP) Atık Pil Yarışması başladı. 30 Nisan 2018’de sona erecek yarışmada birinci gelen Karaman okullarına çeşitli hediyeler dağıtılacak. Yarışma ile atık pillerin şehrimizde daha verimli olarak toplanması, çocuklarımızın atık konusunda bilincinin arttırılması hedeflenmektedir.
Kampanya bitiminde pil atıkları Belediyemizce toplanacaktır. TAP ve Ermenek Belediyesi işbirliği ile okullarda başlatılan Atık Pil Toplama Yarışması’nda geçtiğimiz yıllarda Ermenek Ana Okulu il ikincisi olmuştu. Yarışma kapsamında Ermenek’te toplam 363 kilo Atık Pil Toplanmış, Ermenek Ana Okulu 108 kilo ile ilçe birincisi, Karaman ikincisi olmuştu. 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında da Atık Pil Toplama yarışmasına tüm vatandaşlarımızın duyarlı olmasını talep etmekteyiz.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN