404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

GÜNEYYURT ŞEHİDİNE AĞLIYOR


Şehit Uzman Onbaşı Mehmet Kızılca'nın cenaze töreni için Karaman Ermenek İlçesi Güneyyurt Beldesinde hazırlıklar sürüyor.

Şehit Uzman Onbaşı Mehmet Kızılca'nın cenaze töreni için Karaman Ermenek İlçesi Güneyyurt Beldesinde hazırlıklar sürüyor. Cenaze namazı Güneyyurt Merkez Abdullatif Camii önünde öğle namazına mütaakiben kılınacak.
Silvan'da terör örgütü PKK mensuplarının silahlı saldırısı sonucu ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan Uzman Onbaşı Mehmet Kızılca'nın cenazesi memleketi Karaman Ermenek İlçesi Güneyyurt Beldesine getirildi.
Öte yandan Kızılca'nın sosyal paylaşım sitesindeki hesabında dün fotoğrafıyla birlikte, 'Sayın göz doktorum güzel günleri göremiyorum...' mesajını paylaşması dikkati çekmişti.
Güneyyurt Beldesine şehit cenazesine katılmak için Karaman, Ermenek, Başyayla ve Sarıveliler'den ve köylerden gelen binlerce vataşdaş meydanı doldurmaya başladı.
Beldede bayrak satıcılarının yoğunluğu dikkat çekti.


Medya ErmenekMedya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN