404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Görüntüleme Facebookta Paylaş

AZİZE BEKAR ÇEŞME’DE ZİRVEYİ KAPTIRMADI!


İzmir’in Çeşme ilçesinde düzenlenen Veloturk GranFondo Bisiklet Yarışları’nda Karaman Ekstrem Bisiklet ve Doğa Sporları Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Azize Bekar 16-18 yaş kategorisinde birinci olarak büyük bir başarıya imza attı.
İzmir’in Çeşme ilçesinde bu yıl ikincisi düzenlenen Veloturk GranFondo Bisiklet Yarışları, bin 481 bisiklet sporcusunun mücadelesine sahne oldu. 47 kilometre ve 100 kilometrelik parkurlarda 16-18 yaş genç erkek ve kadınlar, 19-34 yaş elit erkek ve kadınlar, 35-44 yaş master erkek ve kadınlar, 45-54 yaş master erkek ve kadınlar, 55-59 yaş master erkek ve kadınlar ile 60 yaş üstü master erkek ve kadınlar kategorilerinde düzenlenen yarışlarda Karaman Ekstrem Bisiklet ve Doğa Sporları Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Azize Bekar 16-18 yaş kategorisinde tüm rakiplerini geride bırakarak birincilik kürsüsünde yerini aldı.
Yarış kayıtlarından elde edilecek gelirin tamamının ’Bir çocuk gülerse dünya güler’ projesine aktarılarak, ihtiyaç sahibi çocuklara bisiklet alınacağını belirten bisiklet antrenörü Barış Ünlü, “Karaman olarak 2017 yılı içerisinde 7 farklı sporcumuz ile 60’ın üzerinde Türkiye derecesi elde ettik. Bu derecelerin içerisinde 2 Türkiye Şampiyonluğu, 1 Balkan Şampiyonluğu ve 1 Balkan 2.’liği de yer alıyor. Ayrıca Macaristan’da düzenlenen Avrupa Gençlik Olimpiyatları’nda milli takımlarımıza sporcu vererek Kadın milli takımına en çok sporcu veren il olduk. Karaman Ekstrem Bisiklet ve Doğa Sporları Gençlik ve Spor Kulübü, Gençlik ve Spor Kulübü, Sağlık Spor Kulübü, İdmanyurdu Spor Kulübü ve Kardak Spor Kulübü olarak 5 kulübümüz ile Karaman’ı en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık. İlimizi 2018 yılında daha iyi bir şekilde temsil etmek için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor” şeklinde konuştu.
Azize Bekar’ı elde ettiği başarıdan dolayı kutlayan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık da, “Başarılı sporcumuz Azize Bekar’ı göstermiş olduğu performans ve başarısından dolayı tebrik ediyorum. Sporcumuz kendi kategorisinde birinci olarak bizleri bir kez daha gururlandırdı. Sporcumuz yine Antalya’da düzenlenen Ali Hüryılmaz Türkiye Şampiyonası’nda 1 birincilik ve 1 ikincilik alarak bizleri mutlu etmişti. Karaman bu başarılarla bisiklet branşında Türkiye’de marka şehirlerde biri olduğunu bir kez daha gösterdi” dedi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN