404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

'BÜYÜK GELEN PALTO' İZLEYİCİYLE BULUŞTU


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Kudüs Akademisi Öğrenci Topluluğu tarafından ‘Büyük Gelen Palto’ film gösterimi gerçekleştirildi.
Film gösteriminden önce selamlama konuşması yapan Filistinli Yönetmen Nevres Ebu Salih, “Büyük Gelen Palto, 1987-2011 arasında Filistin'deki direniş öyküsünü anlatan bir film. Birçok İslam coğrafyasında filmim izleyiciyle buluşuyor fakat Türkiye halkı ayrı bir ilgi gösteriyor. Bu da Filistin’in Türk milletinin gönlünde ne kadar çok yer tuttuğunun kanıtı. Ben de filmlerimde Türkiye’ye yer vermeye çalışıyorum. İnşallah filmden zevk alırsınız, iyi seyirler.” dedi.
Selamlama konuşmasının ardından orijinal dili Arapça olan film, Türkçe altyazılı şekilde çok sayıda öğrenci ve Yönetmen Nevres Ebu Salih ile birlikte ilgiyle izlendi. 
       
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN