404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

EĞİTİM BİR-SEN ÜNİVERSİTE ŞUBESİNDEN REKTÖR AKGÜL'E ZİYARET

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, Konya Eğitim Bir-Sen Üniversite Şubesi başkanı ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti.
KMÜ Rektörlük Makamında gerçekleşen ziyarette Eğitim Bir-Sen Konya Üniversite Şubesi Başkanı Şenol Metin ve yönetim kurulu üyelerine Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Eğitim Bir-Sen temsilcileri de eşlik etti.
Ziyarette sendika temsilcileri Rektör Akgül'e projelerinden ve faaliyetlerinden söz ederken Rektör Akgül de kendilerini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek çalışmalarında başarılar diledi.
Rektör Akgül'ün ardından Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ercan Oktay ve Prof. Dr. Birol Üner'i de ziyaret eden sendika temsilcileri, karşılıklı görüş alışverişinin ardından üniversiteden ayrıldılar.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN