404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

"EĞLENMEK-İLGİ GÖRMEK-MUTLU OLMAK"


Hak-iş Konfederasyonu Hizmet-iş Sendikası Kadın Komitesi  Ahmet Mete Huzur evinde yaşayan yaşlılarımızı ve Sevgi evlerininde yaşayan çocuklarımızı ziyaret etti.

Hizmet-iş Sendikası Kadın Komitesi Başkanı Hatice Ayhan''Bu kurumlarda çalışan sendikamıza üye arkadaşlarımızı bilgilendirdik.Bize göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı Huzurevi ve Sevgi Evleri Müdürlerimize çok teşekkür ederiz...

"20 KASIM DÜNYA ÇOCUK HAKLARI" günü adı altında Sevgi Evlerinde yaşayan çocuklarımıza "Bizler Sendikadıcıyız. İşçinin hakkını savunuruz.Ama bugün sizin gününüz.Haklarınızı savunmak için burdayız. Şimdi bize isteklerinizi,dileklerinizi,hayallerinizi yazın."diye ellerine bir kalem ve bir kağıt verdik.

Gözlerinin içi güldü hepsinin isteklerini yazarken.Aslında önemsenmekti onları mutlu eden.Birbirlerinin yazdıklarını görmediler lakin yazılanlar,istenenler ortaktı.Masumane "EĞLENMEK-İLGİ GÖRMEK-MUTLU OLMAK"

Gelin el ele verelim.Çocuklarımızın isteklerini görmezden gelmeyelim.Masumiyetlerine gölge düşürmeyecek,barış dolu bir ortamda yaşamalarını sağlayalım.Onlara bir günümüzü ayırarak eğlenmelerini sağlayalım.

Çünkü bu çocuklar bizim geleceğimiz,yarınlarımız...
Bütün çocuklarımızın DÜNYA ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ kutlu olsun...


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN