404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

GÜÇ HARFLİ


Çekimleri Karaman’da yapılmakta olan Güç Harfli isimli internet dizisinin 3. Bölümü izleyici ile buluştu.
Yapımcılığını Bektaş TURA, senaryo ve yönetmenliğini Ferit Ali SEL’in yapmış olduğu, youtube de yayınlanmakta olan dizinin 3. Bölümü geçtiğimiz günlere izleyici ile buluştu.
Başlangıçta amatör imkanlar ile çekilen dizinin 3. Bölümü, diziye yeni dahil olan yönetmen Ferit Ali SEL’in katkıları ile daha profesyonel bir çizgiye ulaştı.
Bir define hikayesi ile başlayan dizi senaryosu, izleyici eğlendiren, güldüren bir bölümü ile karşımızda. 3. Bölümde ana karakter olan Furkan, Momos ile karşılaşmıştır. Sürekli haber peşinde koşturduğunu söyleyen Güçlü, atlardan vakit bulabilecek mi… birçok devam eden hikaye içinde eğlenceli hoş vakit geçireceğinizi düşünmekteyiz.

3. Bölüm çekimlerinin 55 saat sürdüğü dizinin 4. bölüm çekimleri başladı. 4. Bölüm çekimlerinin Yaklaşık olarak 105 saatlik çalışma ile yapılacağı öğrenilen dizinin 4. Bölümünün 55 dakika olması hedeflenmektedir. Sponsorluk için talep toplamaya başlayan dizinin 4. Bölümünü şimdiden merak etmekteyiz.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN