404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Görüntüleme Facebookta Paylaş

HEMŞEHRİMİZ DR.TAHSİN GÖRGÜLÜ DOÇENT OLDU


Ermenekli Hemşehrimiz Dr. Tahsin Görgülü, Doçent Oldu.

Hemşehrimiz Dr. Tahsin Görgülü, 1979'da Konya’da doğdu. Babası Müftüzade İhsan Görgülü ve annesi Mucize Görgülüdür. İlkokulu Ermenek Cumhuriyet ilkokulunda tamamladıktan sonra ortaokul ve lise eğitimini İstanbul’da aldı. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimi hayatına 2004 yılında Şişli Etfal Eğitim Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde devam etti.
Eğitimi süresince; mikrocerrahi, lazer, rinoplasti, maksillofasiyal distraksiyon, saç ekimi, meme cerrahisi gibi birçok alanda klinik dışı çalışmalara katıldı.
2009 yılında New York Üniversitesi Tıp Fakültesinde; Charles H. Thorne, Sherrel Aston, Joseph J. McCarthy, Court Cutting gibi birçok ünlü plastik cerrahla çalışma fırsatı buldu.
Yine 2009 yılında Memorial Sloan-Kettering Kanser Hastanesi’nde Peter Cordeiro ile meme kanseri sonrası meme rekonstrüksiyonu üzerine çalıştı.
Mecburi hizmetini Zonguldak Ereğli Devlet Hastanesi’nde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde tamamladıktan sonra 2013 yılında Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalında yardımcı doçent olarak çalışmaya başladı.
2016 Ekim ayında Avrupa Plastik Cerrahi Sertifikası(EBOPRAS) almaya hak kazandı. 26 Ekim 2017 itibariyle aynı anabilim dalında doçent olarak çalışmaya devam etmektedir.

Tahsin Görgülü’nün kendi ismini verdiği cerrahi teknikler bulunmakta olup yine kendi ismiyle anılan patent aşamasında cerrahi alet ve ameliyat planlama cihazları mevcuttur. Doç. Dr. Tahsin Görgülü, Türk Tabipler Birliği, Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği ve Amerikan Plastik Cerrahi Derneği(ASPS) üyesidir.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN