404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

8 ŞEHİDİMİZ İÇİN TAZİYE MESAJIİl Genel Meclis Başkanı Celallettin Güngörer Hakkâri’nin Şemdinli İlçesinde Hayatını Kaybeden 8 Şehidimiz için Taziye Mesajı:

Başkan Güngörer; Şehitlerimize Allah’tan rahmet ve Şehit ailelerine sabır dilerken, Türk milletinin birlik ve beraberliğini bozmaya kimsenin gücünün yetmeyeceğini ifade ederek mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Hakkari'nin Şemdinli ilçesi Ortaklar bölgesinde, pkk'lı teröristlerle girdikleri çatışma sonucunda 6 askerimiz ve 2 korucumuzun hayatlarını kaybetmelerinin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Milletimizin başı sağ olsun. Aziz şehitlerimizin mekanı cennet, şehadetleri mübarek olsunAziz Milletimizin geçmişte milli mücadele yıllarında olduğu gibi her türlü beladan kurtulacak ferasete sahip olduğu bilincinde olarak vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğüne yapılan bu saldırıların en kısa sürede sona ermesini diliyor;  acılı ailelerine ve yakınlarına Allah’tan sabırlar diliyorum.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN