404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

İZDES ÇALIŞMA HEYETİNDEN VALİ MERAL’E ZİYARET


Vali Fahri Meral, İzleme Değerlendirme Sistemi (İZDES) çalışmaları kapsamında ilimizde bulunan İçişleri Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı İZDES Çalışma Heyetini makamında kabul etti.
 
22 Kasım 2017 Çarşamba günü Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette; Daire Başkanı  Ekip Koordinatörü Ahmet Dilsiz, İzleme Değerlendirme Sistemi (İZDES)’in çalışmaları hakkında Vali Meral’e bilgiler verdi.
 
İçişleri Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından yürütülen proje kapsamında ilimizde bulunan İZDES Çalışma Heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Meral, İçişleri Bakanlığına bağlı taşra teşkilatlarının insan odaklı ve vatandaş memnuniyetini esas alan hizmet anlayışıyla hareket ederek daha verimli, etkin ve kaliteli hizmet verebilmesi için yapılan bu çalışmanın yerinde ve önemli olduğunu belirterek bu çalışmayla birlikte iş ve işlemlerde vatandaşlarımızın daha sağlıklı ve kaliteli hizmet alacağına olan inancını belirtti.
 
İZDES projesi ile İçişleri Bakanlığına bağlı merkez birimleri ve bağlı kuruluşlar ile taşra teşkilatlarının kurumsal yapılarının, yürüttükleri faaliyetlerin, karşılaştıkları sorunların ve iyi uygulama örneklerinin yerinde görülmesi, raporlanması ve merkez teşkilatıyla bağlarının güçlendirilmesi amaçlanıyor.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN