404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

KMÜ İLE ÖZEL KARAMAN HASTANESİ PROTOKOL İMZALADI


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) ile Özel Karaman Hastanesi arasında işbirliği protokolü imzalandı.
Rektörlük Makamında KMÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül ile Özel Karaman Hastanesi Yetkilisi Dr. Mehmet Polat tarafından imzalanan protokol kapsamında üniversite çalışanları ve birinci dereceden yakınları, üniversite öğrencileri ile üniversitede yüklenici firma personeli hastane hizmetlerinden indirimli olarak yararlanacaklar.
Üniversite çalışanlarını, üyelerini ve birinci derecede yakınlarını (anne, baba, eş, çocuklar, eşin annesi, eşin babası ve çocuğunun eşi) kapsayan protokol, hastalık veya kaza sonucu ortaya çıkan sorunlar ile ayakta veya yatarak teşhis ve tedaviler için gerekli her türlü tıbbi müdahalenin yapılmasını içeriyor.
Üniversite öğrencilerinin ve personelinin hastane hizmetlerinden yararlanabilmeleri için kendilerini tanıtan kimlik kartı ile hastaneye başvurmaları yeterli olacak.
İmza töreninin ardından konuşan KMÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, “Sağlık sektörü her bireyin ihtiyaç duyacağı, yolunun düşeceği bir sektör. Protokol sayesinde gerek personelimizin gerekse öğrencilerimizin sağlıkla ilgili ihtiyaçlarını daha kolay ve ekonomik bir şekilde çözümlemelerini umut ediyorum.” dedi. 
  
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN