404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

METEOROLOJİDEN UYARI


Bugün (20/11/2017) Pazartesi sabah saatlerinden önümüzdeki gece saatlerine kadar bölgemizi (Konya, Karaman, Aksaray ve Niğde) genelinde yağmur şeklinde görülecek yağışların, önümüzdeki gece saatlerinden sonra karla karışık yağmur ve kar şeklinde olacağı; kar yağışı ile birlikte rüzgârın batı ve kuzeybatı (karayel) yönlerden kuvvetli (39 - 61 km/saat) ve yer yer kısa süreli fırtına (62 – 74 km/saat) şeklinde eseceği ve zaman zaman tipiye de neden olabileceği tahmin edilmektedir. Kar yağışı ve kuzeyli rüzgârın etkisiyle hava sıcaklıklarının da hissedilir derecede azalacağı ve mevsim normallerinin 5 ila 8 derece altına düşeceği beklenmektedir.
 
Kar yağışı, kuvvetli rüzgâr ve hava sıcaklıklarındaki ani düşüşler nedeniyle olabilecek Ulaşımda aksamalar- Çatı uçması, Buzlanma ve Don, Tarımsal alanların zarar görmesi ve Yer yer Tipi Oluşumu gibi olumsuzluklara karşı ilgililerin ve vatandaşlarımızın dikkatli olmaları gerekmektedir. 
Başla- Bitiş Zamanı
20/11/2017  23.00 Lokal  - 21/11/2017  22.00 Lokal

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN