404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ÖĞRETMENLER BİLARDO TURNUVASINDA BULUŞTU


Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Bilardo İl Temsilciliği tarafından düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü Bilardo Turnuvası, Bilardo Eğitim Merkezi’nde oynanan final karşılaşmasının ardından sona erdi.

Karaman’da görev alan öğretmenlerin arasındaki dostluğun artması ve okullar arasındaki iletişimin güçlenmesi amacıyla düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü 3 Bant Bilardo Turnuvası iki gün süren müsabakaların ardından sona erdi.
Farklı okullarda görev alan 17 öğretmenin yer aldığı turnuvanın final karşılaşması Sertan Demir ve İsmail Demir arasında oynandı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürleri Mustafa Karadeniz, Aydın Kaya ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Yavuz Candan’ın da ilgiyle izlediği final karşılaşmasında rakibini 24-22’lik skorla yenen Sertan Demir turnuvanın şampiyonu oldu.
Sertan Demir’in birinci olduğu turnuvada, İsmail Demir ikinci, İbrahim Sarvan ve Ayhan Kahraman ise üçüncülüğü paylaşan sporcular oldu.
Turnuvanın dostluk içerisinde başlayıp dostluk içerisinde tamamlandığını belirten Şube Müdürü Karadeniz, “24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlediğimiz turnuvamıza öğretmenlerimizin ilgisi bizler memnun etti. Burada amaç öğretmenler arasında birliği, beraberliği, motivasyonu sağlamak. Hem öğretmenlerin arasındaki birliği sağlarken rol model olarak spora, sporcuya, gençliğe katkı sağlamasını temenni ediyoruz. Müsabakaların düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Müsabakalar sonunda dereceye giren sporculara kupa ve madalyalar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürleri Mustafa Karadeniz, Aydın Kaya, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Yavuz Candan ve Bilardo İl Temsilcisi Osman Yılmaz tarafından verildi.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN