404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

REKTÖR AKGÜL’DEN ORMAN GENEL MÜDÜRÜNE ZİYARET

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, Orman Genel Müdürü (OGM) Bekir Karacabey'i makamında ziyaret etti.
OGM Orman ve Köy İlişkileri Daire Başkanı Ahmet Başkan'ın da hazır bulunduğu ziyarette Rektör Akgül, üç ay önce Orman Genel Müdürlüğüne atanan Bekir Karacabey'e hayırlı olsun dileklerini iletti. Ardından Akgül, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi ile ilgili Karacabey'e bilgi vererek üniversite yerleşkesindeki ağaçlandırma ve çevre projelerinden söz etti.
OGM Genel Müdürü Bekir Karacabey ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek göreve gelmeden önce Konya Orman Bölge Müdürlüğü görevini yürüttüğünü belirtti ve Karaman'ın yakın bir gelecekte tarım, orman, gıda ve sulama gibi alanlarda sıçrama kaydedeceğine inandığını ifade etti. Orman Genel Müdürü Karacabey ayrıca Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinin ağaçlandırma ve çevre projelerine ellerinden gelen desteği vermeye hazır olduklarını dile getirdi.
Ziyaret, karşılıklı iyi dilek temennilerinin ardından sona erdi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN